Migdały, biała czekolada i cynamon

March 19th, 2017|Categories: pl2|

Bedąc pod wrażeniem wybornych migdałów w białej czekoladzie obsypanej cynamonem, kupionych w jednym z wiedeńskich sklepów, postanowiłem skontaktować się z producentem, aby wyrazić podziękowanie za tak udany wyrób i zaproponować opublikowanie zdjęcia opakowania.

Doti - Manufaktura słodyczy ekskluzywnych

Doti – Manufaktura słodyczy ekskluzywnych

Wiedeń, 19.03.2017

Do
Doti Spółka Jawna Manufaktura
D.M. Mroczkowscy
Smolec, ul. Starowiejska 39
55-080 Kąty Wrocławskie

Szanowni Państwo!

Miałem niedawno sposobność skosztować wybornych w smaku migdałów w otoczce z białej czekolady i cynamonu. Finezja, z jaką słodycz ta dogadza podniebieniu, skłoniła mnie do zapoznania się informacjami na opakowaniu, jako że bardzo chciałem poznać bliżej producenta tak wykwintnego wyrobu – zwłaszcza, że rówież samo opakowanie zrobiło na mnie duże wrażenie, a to za sprawą swej nowoczesnej estetyki.

Pragnąc podzielić się z innymi radością towarzyszącą mi podczas spożywania Państwa wyrobu, postanowiłem napisać ten krótki e-list, a jego treść opublikować na blogu, aby czytelnicy mogli odnaleźć Państwa firmę w internecie oraz rozejrzeć się za możliwością skosztowania opisanego tu rarytasu. Nie zdecydowałem się natomiast na opublikowanie zdjęcia opakowania, aby moje amatorskie podejście do fotografii nie wpłynęło ujemnie na odbiór Państwa produktu.

W zwiazku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośba o przesłanie mi drogą mejlową jednego lub kilku zdjęć ilustracyjnych

migdałów w białej czekoladzie z cynamonem,

wraz ze stosowną zgodą na użycie ich w artykule opublikowanym pod adresem https://jeznak.com/migdaly-biala-czekolada-i-cynamon/ oraz w nawiązujących do niego wpisach mojego autorstwa zapostowanych na portalu społecznościowym Facebook.

Z podziękowaniem za wyjątkowe wrażenia smakowe

Piotr Jeznak

Odpowiedź firmy Doti

Już na drugi dzień, czyli w poniedziałek rano, otrzymałem elegancką odpowiedź wraz z załączonymi zdjęciami produktu oraz stosowną zgodą na ich publikację.

Migdały, biała czekolada i cynamon

  1. Zewnętrzny link do strony producenta: http://www.doti.pl/pl.
  2. To nie jest artykuł sponsorowany a te czekoladki naprawdę bardzo, ale to bardzo mi smakują.